VOFUSWEB

Google Analytics

VofusWeb Seo Hizmetleri

Google Analytics
Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics

           Google Analytics sitenizi ziyaret edenler hakkında genel bilgilerinin yanı sıra çok daha detaylı bilgileri size verebilir. Size gelen kullanıcıların nerden geldiğini, internet hızını, ne tür bir bilgisayardan bağlandığını, sitenizde ne kadar süre kaldığını, ürün almış mı, aldıysa ne kadarlık ürün aldığını, hangi sitelerden geldiğini, reklamlarınıza tıklayarak mı geldiğini gibi birçok muazzam bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

          Üstelik yapmanız gereken çok basit gmail hesabınızdan direkt Google Analytics adresine girerek kayıt olabilirsiniz. Daha sonra da gerekli aşamaları geçtikten sonra Analytics’in vermiş olduğu kodu sayfanıza yapıştırıp sitenizin durumuna bakabilirsiniz.

          Bir e-ticaret sitesi yönetiyorsanız, neden satış yapamadığınızı ve müşterilerinizin neden sizi tercih etmediklerini raporları inceleyerek analiz edebilirsiniz. Anahtar kelimelerinizin, banner reklamlarınızın, e-mail pazarlama stratejinizin, SEO çalışmalarınızın işe yarayıp, yaramadığını da öğrenebilirsiniz. Ciro, sipariş miktarları, ziyaretçilerin müşteriye dönüşüm oranlarını tespit edebilir, bunlar hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu Hizmetden istiyorum