VOFUSWEB

Rich Snippets - Yapılandırılmış Veri

VofusWeb Seo Hizmetleri

Google Rich Snippets - Yapılandırılmış Veri
Google Rich Snippets - Yapılandırılmış Veri

Rich Snippets - Yapılandırılmış Veri

Rich Snippets - Yapılandırılmış Veri

           Google’ın sunduğu Rich Snippets özelliğinin her türlü sektör ve içerik sitesi için bir çok önemli avantajı bulunmaktadır. Rich snippets kullanımı çeşitli içerikler ve konular için Schema.org tarafından standardize edilmiştir. Sitenizin içeriğine göre schema.org sitesinden örnek kodlara bakarak gerekli işaretlemeleri yapabilirsiniz. Arama yapan, hedef müşterinize, ziyaretçinize, hayranınıza sizin sitenize daha rahat ulaşabilmesini sağlayan, arama sonucunuzu dolayısıyla sitenizi daha cazip kılan bir SEO uygulamasıdır.

           Sayfanızda belirli şema kurallarına uyarak hazırladığınız kodların arama motorları tarafından yakalanması ve arama sonuçlarında bunları sonuç olarak göstermesi ile en iyi kullanımını bulur. Ayrıca sitenizi ziyaret eden kullanıcıların sitenizi terk etmesini engeller. Kullanıcılar bu sayede sitenizi inceler, yazılarınızı okur ve videolarınızı izleyebilirler. SEO’ların da uygulamaları açısından faydalıdır. Arama sonuçlarınızın düzenlenmesi, tasarlanması ve daha görsel hale gelmesi açısından çok avantajlıdır. Ayrıca kullanıcıya sayfada neler bulabilecekleri hakkında da bilgi verir. Son zamanlarda restoranlardan tutunda, müzik albümleri, işletme ve organizasyon şirketleri, yazarlar gibi birçok sektörde kullanımında kolaylık sağlamaktadır.

E-Ticaret Arama Deneyimini Geliştirmek İçin Zengin Sonuçları Kullanma

Google, basit bir soru ve cevap motorundan, kullanıcıların ihtiyaçlarına en iyi çözümü sağlamak için makine öğrenmeyi kullanabilecek bir hizmete dönüştüğü için (özellikle RankBrain'in tanıtımıyla birlikte), arama motoru optimizasyonu uygulamasının uzaklaşması gerekir. Tüm kullanıcı deneyimine odaklanan tek anahtar kelime uygulamaları.

"Anahtar kelimem sayfa üzerinde mi?" Ve "X" için bir numara mıyım? "Gibi ilkel sorulardan uzaklaşmak, e-ticaret perakendecileri için gerçekten önemli olan şeylere, görülmeye, tıklama almaya ve para kazanmak.

Bu makalede, potansiyel kanıtlarınızı göstermek, sosyal kanıt göstermek, müşteri güvenini oluşturmak ve nihayetinde çevrimiçi mağazanız için tıklama oranlarını artırmak için ihtiyaç duyacağınız temel bilgileri tanımlayacağız. Özellikle kullanıcılar için zengin sonuçlar elde etmek ve bu taktikleri mükemmel bir şekilde uygulayan markalara örnekler sağlamak için yapılandırılmış veri parçacıklarını uygulamaya odanlanıyoruz.

Bu Hizmetden istiyorum