VOFUSWEB

Blog

....

AdWords - Google AdWords

AdWords - Google AdWords

AdWords (Google AdWords), Google’da ve reklam ağlarında reklam göstermek isteyen işletmeler için Google’ın bir reklam hizmetidir. AdWords programı, işletmelere reklam için bir bütçe belirleme ve yalnızca insanlar reklamları tıkladığında ödeme yapma imkanı sağlar. Reklam hizmeti büyük ölçüde anahtar kelimelere odaklanmıştır.

Dönüşüm Başına Maliyet (TBM)

Dönüşüm Başına Maliyet (TBM)

Dönüşüm başına maliyet (TBM veya CPCon), Web reklamlarında ve çevrimiçi reklamcılıkta, bir reklam için ödenen toplam maliyeti ifade etmek için bu reklamın amacına ulaşılmasındaki başarı ile ilgili bir terimdir. Dönüşüm başına maliyet, bu reklam görünümlerinden kaynaklanan reklam görüntüleme sayısının ve başarılı dönüşüm sayısının (satın alımlar, kaydolmalar, katılım veya reklamın amacı ne olursa olsun) oranıdır.

Görünüm Tabanlı Dönüşümler

Görünüm Tabanlı Dönüşümler

Reklamverenler, görünüme dayalı dönüşümleri ölçmek için Google AdWords hesaplarında bir süre belirlemelidir. Varsayılan süre 30 gündür, ancak tercih edildiği gibi ayarlanabilir. Dönüşüm, reklamverenin AdWords hesabında belirtilen süre içinde gerçekleşmezse, görünüme dayalı bir dönüşüm olarak kabul edilmez.

Elektronik Ticaret (E-Ticaret)

Elektronik Ticaret (E-Ticaret)

Elektronik ticaret (e-ticaret), Internet üzerinden mal veya hizmetlerin pazarlanması, satın alınması ve satılmasıdır. Baştan sona çevrimiçi ürün ve hizmet satışlarının tamamını kapsar. E-ticaret araçları arasında bilgisayar platformları, uygulamalar, çözümler, sunucular ve e-ticaret servis sağlayıcıları tarafından üretilen ve çevrimiçi satışları artırmak için tüccarlar tarafından satın alınan çeşitli yazılım formatları bulunur.

Instagram Hikayeleri - Büyüme, Satış ve Nişan için Anahtar!

Instagram Hikayeleri - Büyüme, Satış ve Nişan için Anahtar!

Instagram yayınınız, markanızın varlığını belirlemede çok önemli bir rol oynar, ancak orada durursanız, Instagram, Stories! Aslında, bu elektrikli el aleti satışları etkileyebilir ve erişiminizi feed'inizden daha da fazla etkileyebilir! Bunun nedeni Instagram Stories’in, içeriğinizi asla görmeyebilecek tamamen yeni hedef kitlelere ulaşmanıza yardımcı olacak kullanışlı araçlara sahip olmasıdır. Ayrıca, doğru satış stratejisiyle (ipucu: aşağıda bir tane var!) Bir sürü ürün ve hizmet satışını Hikayelerinizden gerçekleştirebilirsiniz!

Instagram'da Nasıl Doğrulanılır (Bilmeniz Gereken Her Şey)

İnstagram Mavi Tik - Instagram'da Nasıl Doğrulanılır (Bilmeniz Gereken Her Şey)

Sonunda oluyor! Instagram perdesi, Instagram doğrulanmış rozeti ile sizi korusun beklemenize gerek yok. Bu küçük mavi çeki satın almak için artık gizli karaborsa yok (evet, insanlar bunu gerçekten yaptı!). Sosyal medya platformu, ilk defa Instagram'da nasıl doğrulanacağı konusunda tamamen şeffaf oluyor.

Facebook Stalklama

Facebook Stalklama

Tanımı - Facebook Stalklama'nin anlamı nedir? Facebook takibi, başka bir Facebook kullanıcısının çevrimiçi eylemlerini takip etmek için Facebook'un kullanılması anlamına gelir. Facebook takibi, belirli bir kullanıcının profiline ve resimlerine aşırı bakmanın yanı sıra art arda mesaj göndermeyi veya başka bir Facebook kullanıcısına yorum göndermeyi içerebilir. Facebook takibi, hedefin eylemlerini takip etmek için Facebook kullanması dışında, diğer tüm takip tarzlarına çok benzer.

Sanatın Devleti ve GVKY Uyumluluk Yazılımının Geleceği

Sanatın Devleti ve GVKY Uyumluluk Yazılımının Geleceği

Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) 25 Mayıs 2018’de yürürlüğe giren bir AB yönetmeliğidir. AB sakinlerinin kişisel verilerini toplayan kişi ve kuruluşlara (i) uygulama da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli yükümlülükler getirmektedir. Toplanan kişisel verilerin güvenliğini sağlamak için uygun teknik ve örgütsel önlemler, (ii) kişisel verilerin yasal bir şekilde işlenmesi, (iii) GSYİH ile uyumlarının kanıtlanması, (iv) veri işlemcilerle (varsa) veri işleme anlaşmalarının yapılması. ) ve (v) yetkili makamlara veri ihlallerini bildirmek.

Siber güvenlik, her ölçekteki modern işletmeler için çok önemlidir.

Siber güvenlik, her ölçekteki modern işletmeler için çok önemlidir.

Yeterli risk azaltma stratejilerinin benimsenmesi, yeni ortaya çıkan siber tehditlerle başa çıkması gereken dijital işletmeler için kritik öneme sahiptir. Her endüstri, yıldan yıla büyümeyi sürdüren siber güvenlik maliyetleriyle karşı karşıya ve güvenlik uzmanları her yerde yüksek talep görüyor. Uygulama güvenliği mühendislerinden ağ güvenliği analistlerine ve İD güvenlik yöneticilerine kadar, birçok siber güvenlik uzmanı pozisyonundan birinin maaşı, yılda 128 milyar dolara kadar çıkabiliyor!

2019'da Mobil İçin En İyileştirme: Uzman SEO İpuçları

2019'da Mobil İçin En İyileştirme: Uzman SEO İpuçları

Mobil arama bugünün gerçekliğinin bir parçası haline geldi, ancak mobil cihazlar için optimizasyonu biraz stresli hale getirebilecek bazı kör noktalar var. Bu baskıyı hafifletmek için, pazarlama yöneticileri Eric Enge, Cindy Krum, Roy Hinkis ve Bryson Meunier'i mobil SEO hakkında konuşmaya davet ettik. Öğrenmek için okumaya devam edin: