VOFUSWEB

Neler Sağlıyoruz?

VofusWeb, ihtiyaç duyulan birçok sektörde çözüm ortaklarını ileriye taşıyacak fark katacak çözümler üretir.

Seo Hizmetleri

Seo Hizmetleri

Seo ingilizce açılımı olarak Search Engine Optimizasyon yani Türkçe karşılığı olarak Arama Motorları Optimizasyonu kelimelerinin kısaltılmış hali diyebiliriz. Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarında yapılacak arama sonuçlarında iyi bir konuma gelebilmek, firmaların istediği en önemli olaylardan bir tanesidir. Ne kadar üst sıralarda çıkarsanız o kadar çok tıklama alırsınız.

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Yazılım; elektronik parçaların birbiriyle haberleşmesini sağlayarak kullanıcısının iş süreçlerini kısaltan, iletişimi sağlayan, verimliliği arttıran çeşitli görevler için hazırlanmış programlardır. Günümüzde en çok tercih edilen ve geliştirilen yazılım türleri: web yazılım, mobil yazılım ve masaüstü yazılımlardır. Bundan birkaç yıl öncesine kadar masaüstü yazılımlar daha revaçta olmasına rağmen artık internet kullanımın artmasıyla birlikte tüm dünyada web ve mobil yazılımlarının yaygınlaşmasına sebep oldu. Çünkü insanlar artık günümüzde hıza ve zamana önem verdikleri için hemen anında, kurulumu kolay ve ihtiyaçlarının net bir şekilde karşılanması insanların bu tür yazılımlara önem vermesini sağladı.

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya’nın kısaca tanımını yapacak olursak: yeni nesil web teknolojilerinin getirmiş olduğu hızlı bir şekilde iletişim sağlayan platformlardır. Kişilerin, markaların ve ya kuruluşların hedef kitlerine uygun bir şekilde kendilerini özgürce anlatabildiği ve düşüncelerini internet aracılığıyla aktarabildikleri bir yerdir. Artık günümüzde hemen hemen sosyal medyayı kullanmayan yoktur herhalde. Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Snapchat, Whatsapp ve Youtube gibi birçok sosyal medya platformu bulunmaktadır.

Server Hizmetleri

Server Hizmetleri

Server(Sunucu): bilgisayar ağlarında, diğer ağ bileşenlerinin erişebileceği, kullanımına ve paylaşımına açık kaynakları barındıran bilgisayar birimidir. Bir ağda birden fazla sunucu birim bulunabilir. İnternet ortamında gördüğünüz tüm içerikler evlerinizde veya ofislerinizde kullanmış olduğunuz benzer yapılardaki sistemler sistemler tarafından üretilirler. Kişisel bilgisayarlardan daha fazla işlem ve depolama gücüne sahip, sunucu olarak nitelendirdiğimiz bilgisayarlar kullanılarak bu hizmetler verilmektedir.

Reklam Yönetimi Hizmetleri

Reklam Yönetimi Hizmetleri

Dijital dünya da iz bırakmak artık bir o kadar kolay olmasına rağmen doğru pazarlama teknikleri ve stratejileriyle doğru kişilere ulaşmak ise bir o kadar zordur. Bunun için günümüzde birçok yöntem ve tekniklerin olduğu bilinmektedir. Bunlardan birisi de reklamdır. Dijital pazarlama faaliyetlerinden birisi olan reklam stratejisini oluşturmak için ihtiyaçlarınızı belirleyerek bunlar doğrultusunda maksimum fayda sağlamanız gerekiyor. Hedefleri belirlenmiş bir firmanın diğer en önemli unsuru ise geniş kitlelere kendisini duyurması ve sektörde markalaşmasıdır. İşte bu durumda iyi bir reklam stratejinizin olması gerekiyor.

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

En sık uygulama olarak adlandırılan bir mobil uygulama, akıllı telefon veya tablet bilgisayar gibi bir mobil aygıtta çalışmak üzere tasarlanmış bir tür uygulama yazılımıdır. Mobil uygulamalar, kullanıcılara PC'lerde erişilenlere benzer hizmetler sunma konusunda sık sık hizmet vermektedir. Uygulamalar genellikle küçük, sınırlı fonksiyona sahip bireysel yazılım birimleridir. Uygulama yazılımının bu kullanımı aslında Apple Inc. ve iPhone, iPad ve iPod Touch için binlerce uygulama sunan App Store tarafından yaygınlaştırıldı. Bir mobil uygulama aynı zamanda bir uygulama, web uygulaması, çevrimiçi uygulama, iPhone uygulaması veya akıllı telefon uygulaması olarak da bilinir.