VOFUSWEB

Adwords Yönetimi

VofusWeb Reklam Yönetimi Hizmetleri

Adwords Yönetimi
Adwords Yönetimi

Adwords Yönetimi

Adwords Yönetimi

          Google Arama Reklamları ( Adwords), her gün kullandığınız Google arama motorunda yayınlanan reklamlardır. Kullanıcıların belli kelimeler sayesinde arama gerçekleştirdiklerinde, kendi ürününüzün veya markanızın reklamını yapmanıza olanak sağlar. Hizmet ya da ürün satışı gerçekleştiren şirketler bu sayede hedeflerine uygun reklam modeli belirleyerek reklamlarını yayınlayabilirler.

            Google Adwords platformu sayesinde Google’ın bünyesinde bulunan Google arama motoru, Youtube, Gmail vb. pek çok kanalda dijital reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Ayrıca Google iş ortağı olan web sayfalarında da reklamlarınızın gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

             Adwords (Google Arama Reklamları), en büyük avantajı ise potansiyel müşterilerinize ürün veya hizmetinizle alakalı satışlarınızı artırmak, web sitenizi ziyaret eden kişi sayısını artırmak ve müşterilerinizi daha kalıcı bir hale getirmesidir. Google kullanıcılarının firmanızı bu sayede kolayca bulmasına imkan sağlar. Unutmayın “Ne kadar Reklam O Kadar Müşteri” kurumunuzun tanıtımını istediğiniz bütçeyle en etkin şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Bu Hizmetden istiyorum