VOFUSWEB

Email Reklamcılığı

VofusWeb Reklam Yönetimi Hizmetleri

Email Reklamcılığı
Email Reklamcılığı

Email Reklamcılığı

Email Reklamcılığı

         E-mail Reklamcılığı, diğer birçok reklam araçlarıyla karşılaştırdığımızda daha az masraflı bir yöntemdir. Bu yöntemle farklı müşteri gruplarına ve kişilere mesajlarınızı iletebilir, onlara kolay bir şekilde irtibat kurabilirsiniz. E-posta, mobil ve web sitenizdeki kampanyalarınızı bu yöntem sayesinde anında iletebilirsiniz.

        Kişiler ilgilendikleri konular hakkında reklam ve tanıtımları izlemek üzere sizlerin mail listelerine kaydolmalarına olanak sağlar. Bu listede adresleri bulunan kişilere reklam mailleri gönderilir. Firmaların kendilerini tanıtabilmeleri ve sürekli artan bir kitleye ulaşabilmeleri için bu adreslerin sürekli güncel olması önemlidir. Mail listelerinizi istediğiniz gibi sınıflandırma imkânı da sunar. E-mail Reklamcılığının en büyük avantajı ise, kişiler istedikleri zaman listelerden çıkabildikleri için reklam sadece ilgilenenlere gösterilme imkânı sağlar. Bu sayede reklamlarınız ilgilenmeyen bir kitleye gösterilmeyeceğinden harcanan fazla reklam bütçe masraflarınızdan da kurtulmanıza yardımcı olur.

          Reklamı yapılan ürün ya da hizmetiniz maillerinizi okuyanlar tarafından satın alınma olasılığı da yüksektir. Tek sakıncası diğer arama motorlarında yayınlanan reklamlara göre geri dönüşlerinizin daha sınırlı olmasıdır. Çünkü reklamlarınız sadece listelerinizde ekli olan adreslere gönderilmektedir.

Bu Hizmetden istiyorum