VOFUSWEB

Seo Hizmetleri

Seo ingilizce açılımı olarak Search Engine Optimizasyon yani Türkçe karşılığı olarak Arama Motorları Optimizasyonu kelimelerinin kısaltılmış hali diyebiliriz. Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarında yapılacak arama sonuçlarında iyi bir konuma gelebilmek, firmaların istediği en önemli olaylardan bir tanesidir. Ne kadar üst sıralarda çıkarsanız o kadar çok tıklama alırsınız.

Seo Hizmetleri

SEO hizmetleri, bir web sitesinin görünürlüğünü arama motorları için optimize ederek artırmayı amaçlayan farklı teknik ve prosedürler grubunu ifade eder.

SEO hizmetleri, arama motorlarından oluşturulan web sitelerini ziyaret edenlerin sayısını artırmak veya arama motorlarına uygun hale getirmek için kullanılan tüm farklı yöntemlerden ödün vermiştir. Bu hizmetler bir web sitesinin hem sayfa içi hem de sayfa dışı optimizasyonundan oluşur.

Web Sitenizin Sıralamasını ve Çevrimiçi Varlığını Artırın

Basitçe söylemek gerekirse, 2 tür seo servisi ve / veya seo şirketi vardır: Biri web sitenizi kendi sanki olarak değerlendirecek, web sitenizi tamamen optimize etmek için gerekli tüm ayarlamaları yaparak işleri düzelteceklerdir. Sizi arama motoru sonuç sayfasının (SERP) üstüne veya yanına götürmeye zorlayacaklar ve etik seo hizmetlerini kullanan stratejiler konusunda dürüst ve dürüst davranıyorlar.

 

Diğer tür ise, sadece hızlı bir kuruştan sonra olan bir seo şirketidir. Geri kalanımıza kötü bir isim verenler! Genelde siyah şapka tekniklerini kullanarak hareketleri gerçekleştiriyorlar ve bunun için prim ödemeyi umuyorlar! Korkutucu olan şey - Google ve diğerlerinin siyah şapka seo teknikleri için bir web sitesini cezalandırma biçimi - Web siteniz mevcut sıralamasını kaybedebilir veya Google’dan yasaklandı…

 

İşte girdiğimiz yer! Aradığınız tür seo hizmetini sunuyoruz. Hem web sitenizi hem de rakiplerinizi analiz ederek ayrıntılara çok dikkat ediyoruz. Rakibinizin zayıf yönlerini değerlendiriyoruz ve sizi nerede olmak istediğinize en iyi şekilde nasıl yönlendireceğinizi belirlemek için çeşitli ölçümler kullanıyoruz.

 

Ayrıca gerçekçiyiz ve sizin için ne yapabileceğimizi ya da ne kadar zamanda başarabileceğimizi yutturmaca denemiyoruz. Tüm bunlar ilişkilerimizi kötü bir notla başlatmak! Web sitenizi optimize etme, alakalı anahtar kelimeler oluşturma ve web sitenizin nişine benzeyen web sitelerindeki bağlantıları hedefleme konusunda dürüst ve açık olmak istiyoruz. Çevrimiçi itibarınız önemsizse, negatif şeyleri gömmenize ve iyi değerlendirmeleri teşvik etmenize yardımcı olmak istiyoruz. Web sitenize her zaman etik olarak avantaj sağlamak için her zaman sürecimize devam ediyoruz. Özet olarak, biz değerli bir SEO hizmeti sunuyoruz!

Google Schema.Org Tasarımı

Schema.Org Tasarımı

Schema.org sitesini öncelikle tanımlamak gerekirse; İnternet üzerinde oluşturulan tüm yapısal veriler için şema oluşturma, dijital koruma ve tanıtma vizyonuna sahip, ortak çalışan, topluluk faaliyetleri sistemidir. Kısacası; Google, Microsoft, Yahoo ve Yandex arasındaki ortak işbirlik sonucu ortaya çıkan maddi ve manevi destek alarak, insanlara gelen ham verileri işleyen şemalardır.

Google Rich Snippets - Yapılandırılmış Veri

Rich Snippets - Yapılandırılmış Veri

Öncelikle Rich Snippets kavramını tanımlamak gerekirse; Google arama sonuçlarında kullanıcının daha çok ilgisini çekmek için yapılandırılmış verilerdir. Site kullanıcılarının HTML işaretlemeleriyle çeşitli konulardaki verileri arama sonuçlarında daha dikkat çekici hale getirilebilmek mümkün. Son yıllarda sıklıkla karşımıza çıkan Rich Snippets özelikleri bir adım önde olmak isteyen birçok site sahibinin özellikle dikkat ettiği hususlardan birisi haline gelmiştir.

Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics öncelikle ücretsiz bir google aracı, adwords hesabınız olmasına gerek yoktur sadece internet sitenizin olması yeterlidir. Bir siteniz var ve kullanıcılarınız hakkında detaylı bir bilgi almak mı istiyorsanız o halde Google Analytics uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Google Search Console

Google Search Console

Google Search Console, Google tarafından sunulan ve Google Arama sonuçlarında sitenizin nasıl yer aldığını izlemenize ve yönetmenize yardımcı olan ücretsiz bir hizmettir. Sitenizin, Google'ın arama sonuçlarına dahil edilmesi için Search Console'a kaydolmanız gerekmez. Ancak kaydolmanız Google'ın sitenizi nasıl gördüğünü anlamanıza ve arama sonuçlarındaki performansını optimize etmenize yardımcı olmaktadır.

Xml Sitemap

Xml Sitemap

Sitemap, kelimesinin Türkçe karşılığı site haritası olarak kullanılmaktadır. Arama motorları ve kullanıcılar için erişime uygun olan sayfaların listelendiği bir dosyadır. Dosyanın uzantısı, .xml‘dir. Sitemap sayesinde, sitenizi daha etkili bir biçimde tarar, dolayısıyla sayfalarınızın indekslenme hızı artar.

Image Sitemap

Image Sitemap

Image Sitemap’ın kelime anlamını irdeleyecek olursak, Resim Site Haritaları olarak isimlendirilmektedir.Image Sitemap (Resim Site Haritası), başta Google olmak üzere, Bing arama motorunda da, görsellerin daha kolay ve hızlı indekslenmesini sağlar. Her sayfa adresinde kullanılan resimleri düzenli olarak listelemeye yarar.

Keywords Tasarımı

Keywords Tasarımı

SEO’lar için önemli olan Keywords’un kelime anlamı anahtar’tır. Anahtar kelime web siteniz de sunmuş olduğunuz ürün ve hizmetleriniz ile ilgili özenle seçilmesi gereken kelime bloklarından oluşmaktadır. Kurumsal SEO’da en özen gösterilen alanlar arasındadır.

Seo Analizi

Seo Analizi

Seo Analizi, internet sitenizin seo (arama motorları optimizasyonu) açısından ne durumda olduğu sayfa hızı ayarları, gibi analizin yapılıp raporlandığı kısımdır