VOFUSWEB

Wi-fi HotSpot Bağlantı Paylaşımı

VofusWeb Server Hizmetleri

Wi-fi HotSpot Bağlantı Paylaşımı
Wi-fi HotSpot Bağlantı Paylaşımı

Wi-fi HotSpot Bağlantı Paylaşımı

Wi-fi HotSpot Bağlantı Paylaşımı

              Laptop, PDA ve ya WİFİ telefon gibi, WİFİ uyumlu herhangi bir cihazla evin haricindeki geçirilen zamanlarda kolaylıkla geniş bant internet erişimine olanak veren Hotspot bölgeler kamuya açık ücretli ve ticari olabilirler. Kamu açık alanlarda tamamen korumasız güvenlik sorunları olabileceğinden internet erişiminin sınırlandırılması ve ya ücretli olarak kullanılması sağlanabilir.

              Üstelik bu sisteme bağlanmakta gayet kolay ve basittir. Ayrıca Wi-fi değil de bilgisayarınızdan internete kabloyla bağlanıyorsanız. Bu bağlantınızı diğer bilgisayarlarla ve ya cihazlarla paylaşmak istediğiniz zaman diğer üçüncü parti araçlara gerek kalmadan bu sistemle halletmeniz mümkün. Windows 10 ile masaüstü bilgisayarınızdan veya laptopunuzdan Wİ-Fİ Hotspot’una dönüştürerek bunu sağlayabilirsiniz.

              Artık evlerimizde internet bağlantısını paylaşabildiğimiz yeni bir Wi-Fi ağı var. Unutmayın bu ağ yalnızca Windows açık olduğu sürece çalışmaktadır. İnternet servis sağlayıcılarınızı yerini tamamen almayacak olsa da bu küçük ipucuyla acil durumlarda işinizi görebilirsiniz.

              Ticari olanlarda ise kullanıcı ilk bağlantı isteği gönderdikten sonra giriş ve yetkilendirme sayfasına yönlendirilir. Ön ödemesi alınmış kullanıcı adı ve tanımlamış olduğunuz şifreyle erişim hakkı verilir. Bu şekilde de kullanıcılar tanımlanıp takip edebilirsiniz.

Bu Hizmetden istiyorum