VOFUSWEB

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Yazılım; elektronik parçaların birbiriyle haberleşmesini sağlayarak kullanıcısının iş süreçlerini kısaltan, iletişimi sağlayan, verimliliği arttıran çeşitli görevler için hazırlanmış programlardır. Günümüzde en çok tercih edilen ve geliştirilen yazılım türleri: web yazılım, mobil yazılım ve masaüstü yazılımlardır. Bundan birkaç yıl öncesine kadar masaüstü yazılımlar daha revaçta olmasına rağmen artık internet kullanımın artmasıyla birlikte tüm dünyada web ve mobil yazılımlarının yaygınlaşmasına sebep oldu. Çünkü insanlar artık günümüzde hıza ve zamana önem verdikleri için hemen anında, kurulumu kolay ve ihtiyaçlarının net bir şekilde karşılanması insanların bu tür yazılımlara önem vermesini sağladı.

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

       Yazılım; elektronik parçaların birbiriyle haberleşmesini sağlayarak kullanıcısının iş süreçlerini kısaltan, iletişimi sağlayan, verimliliği arttıran çeşitli görevler için hazırlanmış programlardır.

        Günümüzde en çok tercih edilen ve geliştirilen yazılım türleri: web yazılım, mobil yazılım ve masaüstü yazılımlardır. Bundan birkaç yıl öncesine kadar masaüstü yazılımlar daha revaçta olmasına rağmen artık internet kullanımın artmasıyla birlikte tüm dünyada web ve mobil yazılımlarının yaygınlaşmasına sebep oldu. Çünkü insanlar artık günümüzde hıza ve zamana önem verdikleri için hemen anında, kurulumu kolay ve ihtiyaçlarının net bir şekilde karşılanması insanların bu tür yazılımlara önem vermesini sağladı.

         Şirketinizdeki yapılan işlerin süreçlerini kısaltan ve şirket verimliliğini artıran yazılımlar bulunmaktadır. İnsan kaynakları sistemleri, muhasebe yazılımları, proje yazılımları, yönetim sistemi yazılımları gibi birçok çeşitli görevlere uygun yazılımlar vardır. Bu yazılımları şirketinizin ihtiyacına göre web ve mobil uygulamalı olarak da geliştirmek ve kullanabilmek mümkündür.

 

Paket Yazılımlar

Paket Yazılımlar

Firmanızı sektörde en iyi şekilde analiz ederek, gelen talepler doğrultusunda, etkili, kalıcı ve özel çözümler sunmak için yazılımlara ihtiyaç doğmaktadır. Paket Yazılımlar; genele hizmet verebilmek için hazırlanmış yazılım programlarıdır.

Firmaya Özel Yazılımlar

Özel Yazılımlar

Özel yazılımlar sayesinde firmanızın maliyetlerini azaltırken, zamandan da tasarruf elde etmeniz mümkün. Günümüzde internetin tüm dünyada yaygınlaşması sebebiyle mobil ve web yazılım hizmetleri hız kazanmaya başladı. Bu yazılımlar, hem kolay kuruluma sahip hem de kullanıcılara çok daha hızlı ulaşmaktadır.

E-Ticaret Yazılımlar

E-Ticaret Yazılımlar

Tüm dünyada 1995 yılından sonra internet hızlı bir şekilde kullanılmaya başlanmasıyla ortaya çıkan, ticaretin dijital ortamda online olarak yapıldığı bir kavramdır. E-Ticaret, herhangi bir ürün ve ya hizmeti, çeşitli ödeme şekilleriyle bir internet sitesi üstünden ticaret yapmanızı ya da sipariş vermenizi sağlayan bir alışveriş yöntemidir. Kısacası, e-ticaret, ticaretin elektronik ortamda yapılmasıdır.