VOFUSWEB

Rent A Car Web Sitesi & Yazılımı

VofusWeb Rent A Car, Rent A Car ofislerinde uzun mesailer harcanarak, VofusWeb Rent A Car (oto kiralama) firmalarının ihtiyaçlarına odaklanarak sadece rezervasyon sistemi değil aynı zamanda Yakıt,Sigorta Ceza gibi giderlerin takip edildiği, ayrıca araç ruhsat bilgileri ve araç sahibi bilgilerinin ve hesaplarının takip edilebildiği kompakt bir bulut yazılımdır.

Link

Rent A Car Web Sitesi & Yazılımı

VofusWeb Rent A Car, Rent A Car ofislerinde uzun mesailer harcanarak, VofusWeb Rent A Car (oto kiralama) firmalarının ihtiyaçlarına odaklanarak sadece rezervasyon sistemi değil aynı zamanda Yakıt,Sigorta Ceza gibi giderlerin takip edildiği, ayrıca araç ruhsat bilgileri ve araç sahibi bilgilerinin ve hesaplarının takip edilebildiği kompakt bir bulut yazılımdır.

            İngilizce ’den dilimize geçen “Rent a Car” kelimesinin Türkçe karşılığı “araba kiralama” olarak adlandırılır. Günümüzdeyse çok sayıda kurumsal firma başarılı bir şekilde Rent a Car işini gerçekleştirmektedir.

              Rent a Car sektöründe hızla ilerlediği görülmektedir. Büyük şirketler marka farkındalığıyla bu sektördeki başarılarını ilerletmektedirler. Çünkü sürekli olarak arabalarının yenilenmesi ve bakımlarının yapmaları nedeniyle sektörde daha kalıcı bu alanda firmaların çıkmasına yol açıyor.

               Araba kiralama işlemleri genellikle iş ve seyahat amaçlı olarak ikiye ayrılıyor. İş amaçlı araba kiralama, seyahat amaçlı araba kiralamaya göre daha yaygın. Ancak seyahat amaçlı araba kiralamada tatile giden kişilerin sayısı artmaya başladıkça artış gösterdiği görülmektedir.  Araba çeşitleri genellikle; ekonomik , orta dereceli , kompakt , premium ve lüks arabalar olarak kategorilere ayrılıyor.

                Günümüzde bilindiği üzere birçok insan interneti aktif bir şekilde kullanıyor. Bu durumda telefon uygulamalarınında yaygınlaşmasıyla birlikte araba kiralama sektöründe de artışa neden oldu. Ayrıca giderek yükselen nüfus, uluslararası ticaretlerin ve seyahatlerin artmasıda bu sektörü canlandırdı.

                Kısa dönem ihtiyaçları için bireysel olarak başvurulan veya şirketlerin uzun vadede sıkça başvurduğu yöntemlerden biri de araç kiralama olduğu bilinmektedir. Eğer bireysel olarak araç kiralayacaksanız şu hususlara dikkat etmenizde fayda var. Profesyonel şirketler ile çalışmaya özen gösterin, kaskosuz araç kiralamayın, boş senet imzalamayın ve araç kirası dışında sizden talep edilen hiçbir ücreti kabul etmeyiniz. Çünkü firmalar ve şirketler daha çok kurumsal ve piyasada markalaşmış kurumları tercih ettiğini unutmayınız.

VofusWeb Rent A Car, Tek bir ofis yada bilgisayara bağımlı kalmadan VofusWeb Rent A Car firması sahiplerinin istedikleri her yerden ve her platformdan (Bilgisayar, Mobil, Tablet) rahatça yönetibileceği bir yazılımdır.

VofusWeb Rent A Car, Aynı anda hem front-side (müşteri tarafı) hemde admin-side (Sistem Yönetim paneli) 4 dilde kullanılabilir şekilde dizayn edilmiştir.

VofusWeb Rent A Car, Dönemsel fiyat hesaplamalarında (Düşük Sezon,Yüksek Sezon) rezervasyon tarihlerine gore otomatik hesaplayıp müşteriye doğru fiyat vererek rezervasyon işlemlerinde kolaylık sağlar.

VofusWeb Rent A Car, Saat farkı hesaplarında belirtilen ek ücreti rezervasyona ekler ve sorunları ortadan kaldırmış olur.

VofusWeb Rent A Car, Sistemde gördüğünüz herşeye yönetim panelinden müdahale edebilmenizi sağlar.

VofusWeb Rent A Car, %100 Seo uyumlu ve tüm Google testlerinde başarılı sonuçlar elde ederek arama sonuçlarında daha çok görünmenizi sağlar.

VofusWeb Rent A Car, Herhangi bir mobil uygulamaya gerek kalmadan tüm cihazlarda en iyi gorüntüde çalışır.

VofusWeb Rent A Car, Schema.Org altyapısı sayesinde Google Business ve Google Addwordsda düşük bütçe ile yüksek müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlar.

VofusWeb Rent A Car, Tüm Sosyal medya hesaplarınızı tek bir çatı altında yönetebilmenizi sağlar.

VofusWeb Rent A Car, Yönetim paneli cep telefonunuzdan kolayca organize edebilmek için tasarlanmıştır.

VofusWeb Rent A Car, ile oluşturulan tüm formlar ve gönderilen tüm emailler %100 inbox ( Gelen kutusuna düşmektedir.)

VofusWeb Rent A Car, yeni nesil trafik optimizasyonu sayesinde geri dönüş yapan müşteriyi otomatik olarak tanır, ve daha çok trafik sağlamak için özel altyapısını kullanır.

VofusWeb Rent A Car, Ücretli ve ücretsiz ekstraları (KGS, Bebek koltuğu) kolay bir şekilde yönetebilmenizi ve rezervasyonlara eklenebilmesini sağlar.

VofusWeb Rent A Car,  Uygunluk takvimi sayesinde Tüm araçların hangi günler dolu, hangi günler boş olduğu, alternatif araçlar vb.. görebilmek için gerekli altyapıyı sunar...

VofusWeb Rent A Car, Sadece iki aşamada müşterilerin rezervasyon yapmalarını sağlar ve zamandan tasarruf eder.

VofusWeb Rent A Car, Google Analytics api leri kullanarak hangi ziyaretçinin nereden geldiğini ve bilgilerini direk gorebilmenizi sağlar.

VofusWeb Rent A Car, Kendini otomatik olarak tüm rehber sitelerine ekler.